Kontaktný formulár

Pre partnerov

Ste dobrý predajca palivového dreva v lokalite, ktorú zatiaľ neuvádzame? Predávate palivové drevo, no neponúkate ho cez internet? Ponúkame Vám príležitosť ako zvýšiť svoje predaje bez zbytočného rizika. Drevodopece je líder v predaji palivového dreva online a hľadá regionálnych predajcov! Pridajte sa k nám a získajte nových klientov.

Chcete, aby aj Vás zákazníci našli na Drevodopece?

Zanechajte nám Váš kontakt a my s vami dohodneme všetky potrebné kroky pre zaradenie Vášho tovaru na predaj. Pokiaľ chcete ponúkať tovar, pošlite nám nezáväzný e-mail pre získanie viac informácii.

Budeme Vás čo najskôr kontaktovať a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky. 

Požadujete?

Jednoduché a rýchle spracovanie objednávok

Medzi vami a zákazníkmi nemusí prebiehať žiadna zbytočná komunikácia. Tú vybavíme my. Vytvorenú objednávku príjmeme, spracujeme a okamžite odošleme vám, aby ste ju mohli vybaviť.

Znásobenie zisku bez zbytočných nákladov

Internet je nevyčerpateľným zdrojom zákazníkov. Zaradením do nášho provízneho programu, získate prístup k reálnym kupujúcim, ktorí hľadajú presne to čo ponúkate.

Férovú hru

Dôvera a transparentnosť je základom nášho biznisu. Zmluvy sú prehľadné, bez skrytých rizík a odstavcov s malými písmenkami. Vaše otázky zodpovieme a všetko radi vysvetlíme. Sme zvyknutí, že chlapské slovo a podanie rúk vždy platí!

Reklamu zadarmo

Portál DrevoDoPece.sk využíva klasické reklamné kanály v médiách. Propagovaním našej stránky zviditeľníme aj vás. Získate zákazníkov bez toho, aby ste do drahej reklamy investovali prehnané sumy bez výsledného efektu.

Zvýšenie dôveryhodnosti

Zakladáme si na tom, že spolupracujeme len s poctivými predajcami. A naši zákazníci to vedia. Ak vás zaradíme do našej ponuky automaticky vás budú považovať za dôveryhodného partnera pre obchod.

Pomoc pri riešení problémov

Ponúkame naše skúsenosti s online predajom. Ak sa vyskytnú akékoľvek problémy vo vzťahu so zákazníkmi, ochotne a zadarmo ich pomôžeme vyriešiť. Poradíme vám so všetkým.